ونگر: تا آستانه حذف از لیگ اروپا پیش رفتیم + لطفی که پرسپولیس می‌تواند در حق استقلال کند – اول بلاگ

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که در دیدار مقابل زسکا مسکو و پیش از گل تساوی 2-2، تیمش به شکست و حذف از رقابت ها خیلی نزدیک بود
 آرسنال که در دیدار رفت 4-1 به پیروزی ریده بود، شب گذشته 2-0 از حریف خود عقب افتاد و زسکا تنها یک گل با صعود فاصله داشت. با این حال شاگردان ونگر توسط ولبک و رمزی به دو گل رسیدند و کار را تمام کردند.

وقتی با 5 دفاع بازی کردیم، با ثبات تر شدیم و دیگر موقعیت بیخود به حریف ندادیم. گل دوم از یک شوت با فاصله زیاد به دست آمد. ما هم بازیکنانی داشتیم که می‌توانستند گلزنی کنند. وقتی 2-1 شد، ضربه سختی به آنها زدیم و دیگر نتوانستند به بازی برگردند.

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که در دیدار مقابل زسکا مسکو و پیش از گل تساوی 2-2، تیمش به شکست و حذف از رقابت ها خیلی نزدیک بود.

ولی ما فرصت خوبی برای پاسخ دادن داشتیم، ما سازمان یافته تر از حریف بودیم، به خصوص در نیمه دوم. فاصله مان خیلی زیاد شد. اگر به بازی نگاه کنید، ما در نیمه اول دچار مشکل بودیم.

پس از بازی، ونگر گفت:” شاید کمی به خاطر بازی خوب و جریان بالای بازی غالفلگیر شده بودیم و در رقابت نبودیم، به خصوص در نیمه اول. آنها دو گل زدند و آگناشویچ می‌توانست گل سوم را هم بزند، در صورت اتفاق این موضوع به حذف شدن خیلی نزدیک می‌شدیم.

——————-

خبرآنلاین: نتیجه بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس می‌تواند تاثیر زیادی در رتبه استقلال داشته باشد.

 تساوی ۱-۱ تیم‌های ذوب‌‌آهن و استقلال در این هفته بازی‌های لیگ باعث شد که ادامه رقابت‌ها برای هردوی آنها بسیار حساس باشد

حالا داستان اینجا جالب می‌شود که ذوبی‌ها هفته آینده باید در اصفهان پذیرای پرسپولیس باشند. مطمئنا استقلالی‌ها که خودشان همزمان با پیکان بازی دارند، به برد قرمزها مقابل ذوب چشم خواهند داشت. چراکه در این صورت با برد مقابل تیم جلالی می‌توانند بالاتر از ذوب در جدول رده بندی بایستند و به نایب قهرمانی که هدف وینفرد شفر است بیشتر نزدیک شوند.

 تساوی ۱-۱ تیم‌های ذوب‌‌آهن و استقلال در این هفته بازی‌های لیگ باعث شد که ادامه رقابت‌ها برای هردوی آنها بسیار حساس باشد. ذوبی‌ها هم اکنون با ۴۹ امتیاز دوم هستند و استقلال فقط یک امتیاز نسبت به این تیم اختلاف دارد. همچنین سایپا نیز تعقیب کننده اصلی این دو تیم است و اگر در دیدار امروز پیروز شود می‌تواند رتبه دوم را برای خودش کند.

خبرآنلاین: نتیجه بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس می‌تواند تاثیر زیادی در رتبه استقلال داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *