زیدان به دنبال توقف یک رکورد دیگر بارسا + گرمای بی‌سابقه در روسیه – اول بلاگ

ورزش سه: فردا شب در نوکمپ، بارسلونا و رئال مادرید از هفته 36 لالیگا به مصاف هم خواهند رفت.

رئال در شرایطی به این بازی حیثیتی رسیده است که بارسا قهرمانی خود در لالیگا را قطعی کرده و در 41 بازی متوالی خود در این رقابت ها نیز بدون شکست بوده است
حال زیدان فرصت دارد تا یک روند شکست ناپذیری دیگر بارسلونا را خراب کند. آخرین شکست بارسا در لالیگا به آوریل 2017 در زمین مالاگا بر می گردد.

ورزش سه: فردا شب در نوکمپ، بارسلونا و رئال مادرید از هفته 36 لالیگا به مصاف هم خواهند رفت.

رئال در شرایطی به این بازی حیثیتی رسیده است که بارسا قهرمانی خود در لالیگا را قطعی کرده و در 41 بازی متوالی خود در این رقابت ها نیز بدون شکست بوده است. بارسا رکورد 38 بازی متوالی بدون شکست در لالیگا را که در اختیار سوسیداد بود، از آن خود کرده و آن را به 41 نیز رسانده است.

زیدان در اولین ال کلاسیکویی که تجربه کرد نیز شرایطی مشابهی را پیش رو داشت. آوریل 2016 زیدان چند ماهی از حضورش روی نیمکت رئال می گذشت و توانست کهکشانی ها را در نوکمپ به برتری 1-2 هدایت کند تا روند 39 بازی متوالی بدون شکست بارسا(رکورد در تاریخ این باشگاه) در همه رقابت ها را پایان دهد. انریکه در آن مقطع مربی بارسا بود و آخرین شکست این تیم به اکتبر 2015 در زمین سویا بر می گشت.

——————-

خبرگزاری فارس: وزارت بهد اشت روسیه نسبت به گرم شدن ناگهانی هوا در این کشور هشدار داد.

بنابر اعلام وزارت بهداشت روسیه، افزایش دمای هوا ممکن است منجر به تشدید بیماری‌های افراد ناتوان مانند خانم‌های باردار، کودکان و سالمندان شود

کارشناسان بهداشتی از مردم روسیه تقاضا کرده‌اند، تنها در صورت لزوم در ساعت‌های گرم روز از خانه خارج شوند، غذاهای مناسب و کم‌کالری را بیشتر مصرف کنند و در این مدتی که مجبور به کاهش فعالیت بدنی خود هستند، از میوه‌ها و سبزیجات زیاد استفاده کنند تا دچار چاقی و بیماری نشوند.

خبرگزاری فارس: وزارت بهد اشت روسیه نسبت به گرم شدن ناگهانی هوا در این کشور هشدار داد.

بنابر اعلام وزارت بهداشت روسیه، افزایش دمای هوا ممکن است منجر به تشدید بیماری‌های افراد ناتوان مانند خانم‌های باردار، کودکان و سالمندان شود.

بیشتر مردم روسیه به آب و هوای سرد عادت دارند و افزایش ناگهانی دمای هوا، تاثیر منفی بر ارگانیسم بدن آنان می‌گذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *