حمله جنگنده‌های ترکیه به مناطق مرزی عراق + ترافیک سنگین در ورودی‌های غربی تهران – اول بلاگ

خبرگزاری ایسنا: شاهدان عینی اعلام کردند که جنگنده‌های ترکیه چند منطقه مرزی در دو استان اربیل و سلیمانیه عراق را بمباران کردند
یک شاهد عینی با نام “نزار عمر” اظهار کرد: جنگنده‌های ترکیه عصر روز یکشنبه چند منطقه مرزی در استان اربیل را بمباران کردند. این بمباران شامل مناطق “سیدکان”، “أقضیه”، “رواندوز” و “سوران” واقع در شمال استان اربیل و منطقه “بشدر” از توابع استان سلیمانیه می‌شود.

از طرفی فهد حامد، فرماندار منطقه “سنجار” واقع در شمال عراق اظهار کرد که نیروهای حزب کارگران کردستان “پ ک ک”سنجار را ترک کرده‌اند و در حال حاظر نیروهای ارتش، پلیس محلی و حشد الشعبی عراق در این منطقه حظور دارند.

خبرگزاری ایسنا: شاهدان عینی اعلام کردند که جنگنده‌های ترکیه چند منطقه مرزی در دو استان اربیل و سلیمانیه عراق را بمباران کردند.

همچنین گفته می‌شود چند روزی است که جنگنده‌های ترکیه مناطق مرزی خود با عراق را مورد هدف قرار می‌دهند که در اثر این حملات چند تن کشته و زخمی شده‌اند.

——————-

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور غرب تهران سرهنگ محمدصادق صادقی از بار ترافیکی مسیرهای غربی منتهی به پایتخت خبر داد
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور غرب تهران سرهنگ محمدصادق صادقی از بار ترافیکی مسیرهای غربی منتهی به پایتخت خبر داد.

صادقی خاطرنشان کرد: مسیرهای بزرگراه آزادگان به سمت شهریار و اسلامشهر دارای بار ترافیکی سنگین است که پیش بینی می شود تا ساعت ۱۶ امروز ادامه داشته باشد.

وی افزود: بیشترین بار ترافیکی از اتوبان های قم و ساوه به سمت تهران در حرکت است.

رئیس پلیس راهور غرب تهران گفت: همچنین محدودیت ترافیکی امروز از ساعت ۷ صبح از اتوبان ساوه-تهران به سمت بلوار مداحی در نظر گرفته شده که به این ترتیب تردد هرگونه وسیله نقلیه سنگین تا ساعت ۲۴ روز جاری ممنوع و بایستی مسیر جایگزین، از بلوار امام حسین (ع) عبور کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *