برزیل به نیمه نهایی لیگ ملت‌ها رسید + هافبک ملی‌پوش استقلال بر سر دو راهی – اول بلاگ

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی برزیل با پیروزی 3 بر صفر مقابل صربستان به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های والیبال 2018 و جمع 4 تیم برتر این مسابقات رسید
پیروزی مقتدرانه والیبال برزیل مقابل صربستان

صربستان در بازی بعدی خود به مصاف فرانسه می رود.

برزیلی ها که در روز نخست 3 بر 2 به فرانسه باخته بودند در باری دوم خود در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 28 بر 26 و 25 بر 19 صربستان را از پیش رو برداشتند.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی برزیل با پیروزی 3 بر صفر مقابل صربستان به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های والیبال 2018 و جمع 4 تیم برتر این مسابقات رسید.

تیم ملی برزیل در این بازی 14 امتیاز مستقیم از دفاع روی تور به دست آورد که 8 امتیاز آن توسط لوکاس ساتکمپ بود.

والاس دسوزا 16 امتیاز برای برزیل و الکساندر آتاناسیویچ 17 امتیاز برای صربستان کسب کردند.

——————-

مهر: امید ابراهیمی که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه بود، قراردادش با آبی پوشان به اتمام رسیده و باوجود اصرار این باشگاه هنوز پای میز مذاکره ننشسته است
هافبک ملی‌پوشِ استقلال بر سر دو راهی

این در حالی است که برخی از تیم های حاشیه خلیج فارس خواهان به خدمت گرفتن هافبک ملی پوش آبی پوشان هستند و جدی ترین مشتری این بازیکن تیم الاهلی قطر است. این تیم که بار دیگر میلان ماچالا را بعنوان مربی به خدمت گرفته خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است.

شنیده می‌شود پیشنهاد تیم قطری به ابراهیمی بسیار جدی است و رقم پیشنهادی آنها به این بازیکن به حدی اغوا کننده است که احتمال پیوستن وی به این تیم را قوت بخشیده است.

مهر: امید ابراهیمی که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه بود، قراردادش با آبی پوشان به اتمام رسیده و باوجود اصرار این باشگاه هنوز پای میز مذاکره ننشسته است. ابراهیمی در حال حاضر از استراحت دو هفته‌ای ملی پوشان استفاده می‌کند و همراه با همسرش در مسافرت خارج از کشور به سر می‌برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *