انتقال مدافع ملی پوش به رئال قطعی شد + تن‌زاده: به کارم در سپیدرود ادامه می‌دهم – اول بلاگ

ورزش سه: آلوارو اودریوسولا، مدافع ملی پوش و جوان باشگاه سوسیداد به زودی پیراهن رئال مادرید را بر تن خواهد کرد
انتقال مدافع ملی پوش به رئال قطعی شد

رئال از مدت ها پیش به دنبال جذب این بازیکن بود و طبق ادعای منابع معتبر اسپانیایی، روز گذشته و پس از مذاکرات مسئولان رئال مادرید و سوسیداد، توافقات نهایی حاصل شده است.

 اودریوسولا، با درخشش فوق العاده خود در فصل گذشته توانست در فهرست نهایی 23 نفره اسپانیا برای جام جهانی قرار بگیرد و تصمیم بر این بود که در بازی برابر پرتغال، او جانشین کارواخال مصدوم شود اما با اخراج لوپتگی و آمدن هیه رو، در نهایت ناچو جانشین کارواخال شد و تا انتهای حضور لاروخا در رقابت ها نیز دیگر به اودریوسولا بازی نرسید.

ورزش سه: آلوارو اودریوسولا، مدافع ملی پوش و جوان باشگاه سوسیداد به زودی پیراهن رئال مادرید را بر تن خواهد کرد.

طبق این توافق، رئال 30 میلیون یورو به سوسیداد پرداخت می کند و 5 میلیون یورو نیز بر اساس بندهایی متغیر به سوسیداد تعلق خواهد گرفت. پیش از این قرار بود رئال 40 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد اودریوسولا را پرداخت کند.

——————-

تسنیم: جواد تن‌زاده  در واکنش به اظهار نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان مبنی بر تایید مالکیت محمد نوین در باشگاه سپیدرود رشت، اظهار داشت: حکم اداره کل ورزش و جوانان گیلان بالاتر از حکم دادگاه نیست

تن‌زاده: به کارم در سپیدرود ادامه می‌دهم

وی ادامه داد: ما در ایران زندگی می‌کنیم و همه باید به قانون احترام بگذاریم، همانطور که گفتم طبق مستنداتی که وجود دارد دادگاه من را مالک قانونی باشگاه معرفی کرده و رای اداره کل ورزش و جوانان گیلان نمی‌تواند بالاتر از رای دادگاه باشد. بنابراین عدم تمکین اداره کل ورزش و جوانان از رای دادگاه خلاف است.

تسنیم: جواد تن‌زاده  در واکنش به اظهار نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان مبنی بر تایید مالکیت محمد نوین در باشگاه سپیدرود رشت، اظهار داشت: حکم اداره کل ورزش و جوانان گیلان بالاتر از حکم دادگاه نیست. به لحاظ حکمی که دادگاه صادر کرده من مالک قانونی باشگاه سپید رود رشت هستم و به کار خودم هم ادامه خواهم داد. با 9 بازیکن مذاکره و سرمربی تیم را هم انتخاب کرده‌ایم. اردوی پیش فصل تیم نیز از فردا (جمعه) در تهران آغاز خواهد شد.

مالک باشگاه سپیدرود رشت در پایان یادآور شد: من مالک باشگاه هستم و به کارم هم ادامه خواهم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *