آرامش به راه‌های کشور بازگشت + تخریب ملک ناایمن در خیابان ۱۷ شهریور تهران – اول بلاگ

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به وجود ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور، وضعیت جوی محورها را تشریح کرد

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به وجود ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور، وضعیت جوی محورها را تشریح کرد.

رئیس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راه‌های کشور اضافه کرد:‌همچنین در محورهای درگز-قوچان، محدوده گردنه تیوان و محور بجنورد-اسفراین در استان خراسان شمالی مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید وجود دارد.

وی با اشاره به ترافیک روان در محورهای کشور افزود: از نظر جوی نیز سایر محورهای مواصلاتی دارای جوی آرام هستند.

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای موته-گلپایگان و نطنز-کاشان در استان اصفهان، محور کناره در استان مازندران و محور سرخس-مشهد در استان خراسان رضوی بارش باران را شاهد هستیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: شهردار منطقه 12 از تخریب ملکی در خیابان ۱۷ شهریور به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و بی توجهی به اخطارها خبر داد
وی افزود: در منطقه ۱۲ حدود ۲۰۰۰ ملک ناایمن وجود دارد که شناسایی شده و البته تعدادی از آنها توسط خود مالکین رفع خطر و مقاوم سازی شده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

محسنی ادامه داد : ملک مورد نظر در سه طبقه طی مدت تقریبی یک سال توسط شهرداری با نصب داربست هایی با تیرآهن نگهداری می شد تا مبادا در خیابان ریزش کند ولیکن مالک کماکان هیچ اقدام موثری انجام نداد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه 12؛ وی ضمن تاکید بر حفظ ایمنی شهروندان بر اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تاکید نمود و گفت : مدیریت شهری از هیچ اقدامی برای ایمنی شهر کوتاهی نخواهد کرد .

خبرگزاری ایسنا: شهردار منطقه 12 از تخریب ملکی در خیابان ۱۷ شهریور به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و بی توجهی به اخطارها خبر داد.

 پیمان حسین محسنی، شهردار منطقه 12 با اعلام این خبر افزود: صبح امروز و پس از بارها اخطار به مالک و پس از ارایه گزارش کمیته رفع خطر و ارسال آن به معاون دادستان تهران و اخذ دستور قضایی؛ همکاران ناحیه ۵ منطقه در معیت عوامل انتظامی و همراهی نمایندگان رسانه های گروهی با ورود به ملک نسبت به رفع خطر و تخریب اقدام کردند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *